Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart’ta Atatürk istismarcılarının devrini kapatalım

31 Mart’taki yerel seçimlere 24 gün kala, seçim meydanları hareketli…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Mersin mitinginde konuşuyor.

”CHP BELEDİYESİ MERSİN’E NE VERDİ?”

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”31 Mart akşamı inşallah İstiklal Marşı’na var mısın Mersin? Biz 21 yıldır Mersin’e sadece eser, hizmet getirdik. Peki muhalefet ne getirdi? Çünkü bunların getireceği hiçbir şey yok. Hayata geçirdiğimiz demokrasi ve kalkınma atılımlarıyla Mersinli kardeşlerimizin hep yanında olduk. Tarihi insanı ile ayrı güzel Mersin’e hiçbir yatırım yapmayanları siz çok iyi biliyorsunuz. Burada CHP belediyesi vardı. CHP belediyesi Mersin’e ne verdi? Artık biz bu güzel Mersin’imizi bunlara teslim edemeyiz. Akdeniz’de nasıl destan yazdıysak istiyoruz ki Mersin’in tamamında destan yazalım. Bunların kirli ittifaklarla, yerel iktidarlarını sürdürmek dışında bir gündemlerine rastlayamazsınız.

”HAYALLERİ SİYASİ ÇIKARLARIYLA SINIRLI”

Bunlarda vizyon, proje yok. Hayalleri sadece kendi siyasi çıkarları ile sınırlı. Bunların genel başkanları ne ki Mersin’deki adayları ne olsun? Birbirleriyle kavga etmekten gözleri ne şehirleri ne de insanımızı görüyor. Kendi aralarında demlenmekten başka işe vakitleri kalmıyor.

”ŞEHRİN YILLARINI ÇALAN BUNLAR DEĞİL Mİ?”

Geçtiğimiz seçimlerde hesapsız vaatlerle iş başına gelenleri hatırlayın söyleyin verdikleri sözlerden hangisini hayata geçirdiler? Mersin’i gerileten bunlar değil mi? Şehrin yıllarını çalan bunlar değil mi? Mersin zübük siyasetçi tiplerini sırtında taşımak zorunda değil. Gelin 31 Mart’ta bu Atatürk istismarcılarının devrini kapatalım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x